LED Priemyselné osvetlenie

vyžiadajte si
nezáväzný návrh

Výkonné LED priemyselné osvetlenie

Prachotesné priemyselné LED svietidlá určené do priemyselných priestorov – výrobných hál, tovární, výrobných závodov, telocviční a pracovných dielní. Taktiež výkonné LED svietidlá do vysokých a často aj úzkych priestorov, ako sú sklady, skladiská, úložiská alebo prekladiská.

Osvetlenie priemyselných priestorov

Správne zvolené priemyselné svietidlo musí zabezpečiť optimálne osvetlenie daného pracovného priestoru a v závislosti na osvetlenie bezpečnosť zamestnancov a kvalitu odvedenej práce. Vhodnou voľbou pre priemyselné svietidlá je využitie systémov riadenia osvetlenia, s ktorými je možné výrazne ušetriť na spotrebe elektrickej energie aj na nákladoch údržby. Pre osvetlenie úzkych a vysokých priestorov sú navrhnuté svietidlá s úzkou charakteristikou vyžarovania. Tej sa dosahuje pomocou špeciálne navrhnutej optiky.

Úsporné LED osvetlenie s dlhou životnosťou

Svietidlá tak ľahko a efektívne osvietia uličky medzi vysokými regálmi aj z výšky desiatich až pätnástich metrov nad podlahou. Ďalšie požiadavky na priemyselné svietidlá sú odolnosť proti prachu, vode, nárazom a prípadne i chemicky agresívnemu prostrediu.