sk

O Nas

Hlavnou činnosťou spoločnosti Silring s.r.o. je vývoj a dodávka energeticky účinných riešení LED osvetlenia. Špecializujeme sa na inovatívne, vysokokvalitné LED produkty za prijateľné ceny, rovnako ako na technické riešenia pre optimalizáciu nákladov na osvetlenie konkrétnych objektov.


Pozrite si typy osvetlenia
About us Image 1 Silring s.r.o.

Spoločnosť Silring s.r.o. je vo svojom portfóliu zameraná predovšetkým na priemyselné LED osvetlenie (osvetlenie všetkých typov hál), LED reflektory (osvetlenie každého ihriska a areálu) a LED lištové svietidlá (osvetlenie obchodov, predajní a výkladov) . Pri vývoji našich produktov používame výhradne značkové komponenty (LED čipy Philips, CREE, Nichia, Citizen a predradníky MeanWell, Philips, Osram, Lifud, Tridonic…), ktoré sú potvrdené spotrebiteľmi rôznych krajín a ktoré sú stabilne prevádzkyschopné a ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu svetla a energetickú účinnosť.


Pozrite si naše realizácie
About us Image 1 Silring s.r.o.

Nie sme výrobcovia, ale všetky naše výrobky sú vyrábané špeciálne pre našu spoločnosť pod dohľadom našich špecialistov na Taiwane, Južnej Kórei a Čínze. Naším poslaním je urýchliť zavedenie LED a trh. Ponúkame našim partnerom možnosť zhodnotiť svoje investície pri výmene osvetlenia v krátkej dobe a získať maximálne výhody počas životnosti našich výrobkov vďaka spoľahlivosti ich práce.


About us Image 2 Silring s.r.o.
Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2024 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia