sk
Produkty

LED Priemyselné osvetlenie

 

Výkonné LED priemyselné osvetlenie

Prachotesné priemyselné LED svietidlá určené do priemyselných priestorov – výrobných hál, tovární, výrobných závodov, telocviční a pracovných dielní. Taktiež výkonné LED svietidlá do vysokých a často aj úzkych priestorov, ako sú sklady, skladiská, úložiská alebo prekladiská.

 

Osvetlenie priemyselných priestorov

Správne zvolené priemyselné svietidlo musí zabezpečiť optimálne osvetlenie daného pracovného priestoru a v závislosti na osvetlenie bezpečnosť zamestnancov a kvalitu odvedenej práce. Vhodnou voľbou pre priemyselné svietidlá je využitie systémov riadenia osvetlenia, s ktorými je možné výrazne ušetriť na spotrebe elektrickej energie aj na nákladoch údržby. Pre osvetlenie úzkych a vysokých priestorov sú navrhnuté svietidlá s úzkou charakteristikou vyžarovania. Tej sa dosahuje pomocou špeciálne navrhnutej optiky.

 

Úsporné LED osvetlenie s dlhou životnosťou

Svietidlá tak ľahko a efektívne osvietia uličky medzi vysokými regálmi aj z výšky desiatich až pätnástich metrov nad podlahou. Ďalšie požiadavky na priemyselné svietidlá sú odolnosť proti prachu, vode, nárazom a prípadne i chemicky agresívnemu prostrediu.

Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2023 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia