sk
Produkty

LED Priemyselné osvetlenie

 

LED priemyselné svietidlá

LED priemyselné svietidlá vynikajú svojim vysokým výkonom, vďaka čomu dokážu zabezpečiť dostatok osvetlenia aj vo veľkých objektoch. LED priemyselné osvetlenie má najčastejšie podobu závesných stropných svietidiel. Okrem klasických okrúhlych alebo hranatých modelov nájdete v ponuke aj lineárne LED priemyselné svietidlá určené napríklad pre osvetlenie úzkych uličiek medzi regálmi. 

 

Výkonné LED priemyselné osvetlenie

Prachotesné priemyselné LED svietidlá sú určené najmä do priemyselných priestorov – výrobných hál, tovární, výrobných závodov, telocviční a pracovných dielní. Spomínané lineárne LED svietidlá sú vhodné aj do úzkych priestorov, ako sú sklady, skladiská, úložiská alebo prekladiská. LED svietidlá ľahko a efektívne osvetlia uličky medzi vysokými regálmi aj z výšky desiatich až pätnástich metrov nad podlahou.

 

Osvetlenie priemyselných priestorov

Správne zvolené LED priemyselné svietidlo musí zabezpečiť optimálne osvetlenie daného pracovného priestoru, nakoľko môže mať priamy dopad aj na kvalitu odvedenej práce zamestnancov. Vhodnou voľbou pre priemyselné svietidlá je využitie systémov riadenia osvetlenia, s ktorými je možné výrazne ušetriť na spotrebe elektrickej energie aj na nákladoch údržby. Pre osvetlenie úzkych a vysokých priestorov sú navrhnuté svietidlá s úzkou charakteristikou vyžarovania. Tej sa dosahuje pomocou špeciálne navrhnutej optiky. 

 

LED svietidlá pre priemysel

Priemyselné LED svietidlá sa najčastejšie používajú na osvetlenie výrobnej haly. Nie je ničím výnimočným, keď sa v priemyselných prevádzkach pracuje 24 hodín denne na 3 zmeny a svietidlá musia svietiť v podstate non-stop. Okrem toho sa v týchto priestoroch často stretneme s podmienkami ako sú v lete privysoké či v zime zase nízke teploty, veľká koncentrácia prachu, ale aj vysoká vzdušná vlhkosť. Priemyselné svietidlá majú dlhú životnosť a dlhodobo bez problémov odolávajú rôznym spomenutým externým činiteľom, ktoré by obyčajné svietidlá v krátkej dobe znefunkčnili.

 

Objednajte si výkonné LED priemyselné svietidlá z našej ponuky bezpečne online.

Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2024 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia