sk
Produkty

LED Lineárne svietidlá

 

LED svietidlá – lineárne

Lineárne prachotesné LED svietidlá, určené do priemyselných priestorov – výrobných hál, tovární, výrobných závodov, telocviční a rôznych pracovných dielní. Taktiež výkonné LED svietidlá do vysokých a často aj úzkych priestorov, ako sú sklady, skladiská, veľké úložiská alebo prekladiská.

 

Kvalitné a úsporné osvetlenie

Správne zvolené prachotesné LED lineárne svietidlo musí zabezpečiť optimálne výkonné osvetlenie daného pracovného priestoru a v závislosti na osvetlenie bezpečnosť zamestnancov a kvalitu odvedenej práce vo vašej firme. Vhodnou voľbou pre prachotesné lineárne svietidlá je využitie systémov riadenia osvetlenia, s ktorým je možné výrazne ušetriť na spotrebe elektrickej energie aj na nákladoch údržby. 

 

Individuálne riešenie osvetlenia

Pre osvetlenie úzkych a vysokých priestorov sú navrhnuté LED svietidlá s úzkou charakteristikou vyžarovania. Tej sa dosahuje pomocou špeciálne navrhnutej optiky. Svietidlá tak ľahko a efektívne osvietia aj uličky medzi vysokými regálmi z výšky desiatich až pätnástich metrov nad podlahou a používajú sa aj ako LED priemyselné svietidlá. Ďalšie požiadavky na lineárne svietidlá sú odolnosť proti prachu, vode, nárazom a prípadne i chemicky agresívnemu prostrediu.

Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2024 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia