sk
Produkty

LED osvetlenie priechodu pre chodcov

LED svetlá pre priechody pre chodcov 

Priechody pre chodcov patria medzi tie miesta, kde sa stáva najviac dopravných nehôd, v ktorých sú účastníkmi práve najzraniteľnejší chodci. Správnym osvetlením priechodov pre chodcov môžete znížiť riziko vzniku dopravnej nehody. V ponuke nižšie sme si pre vás pripravili LED svetlá vhodné pre osvetlenie prechodu pre chodcov. Ak potrebujete poradiť s výberom, kontaktujte nás.

 

Zápustné chodníkové svetlá 

Okolo prechodu pre chodcov priamo na vozovke obce často inštalujú zápustné LED svetlá, ktoré pripomínajú pristávaciu dráhu na letiskách. Vďaka nim je prechod pre chodcov skvele viditeľný už z diaľky a osoby na ňom sú doslova neprehliadnuteľné aj v tých najhorších svetelných podmienkach. 
 

Pouličné LED osvetlenie 

LED verejné osvetlenie by malo byť zhustené práve v okolí priechodu pre chodcov, aby boli chodci už z diaľky dobre viditeľný. Okrem LED pouličného osvetlenia v tomto zohráva svoju rolu aj viditeľnosť, za ktorú je zodpovedný sám chodec – a teda výber vhodného oblečenia či použitie reflexných prvkov. 

 

Signalizačné svietidlá so senzorom 

Na moderných prechodoch pre chodcov nájdete aj signalizačné SMART LED svetlá, ktoré sa aktivujú vždy, keď sa k prechodu blíži chodec. Tie sa rozblikajú a upozornia prichádzajúcich vodičov, že sa niekto chystá vstúpiť na prechod. Tento systém pomohol zabrániť už mnohým dopravným nehodám. 

 

Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2024 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia