LED Lineárne svietidlá

vyžiadajte si
nezáväzný návrh

LED svietidlá – lineárne

Lineárne prachotesné LED svietidlá, určené do priemyselných priestorov – výrobných hál, tovární, výrobných závodov, telocviční a rôznych pracovných dielní. Taktiež výkonné LED svietidlá do vysokých a často aj úzkych priestorov, ako sú sklady, skladiská, veľké úložiská alebo prekladiská.

Kvalitné a úsporné osvetlenie

Správne zvolené prachotesné lineárne svietidlo musí zabezpečiť optimálne výkonné osvetlenie daného pracovného priestoru a v závislosti na osvetlenie bezpečnosť zamestnancov a kvalitu odvedenej práce vo vašej firme. Vhodnou voľbou pre prachotesné lineárne svietidlá je využitie systémov riadenia osvetlenia, s ktorým je možné výrazne ušetriť na spotrebe elektrickej energie aj na nákladoch údržby. 

Individuálne riešenie osvetlenia

Pre osvetlenie úzkych a vysokých priestorov sú navrhnuté svietidlá s úzkou charakteristikou vyžarovania. Tej sa dosahuje pomocou špeciálne navrhnutej optiky. Svietidlá tak ľahko a efektívne osvietia aj uličky medzi vysokými regálmi z výšky desiatich až pätnástich metrov nad podlahou. Ďalšie požiadavky na lineárne svietidlá sú odolnosť proti prachu, vode, nárazom a prípadne i chemicky agresívnemu prostrediu.