sk
Produkty

LED osvetlenie škôl a tried

LED osvetlenie pre školy a triedy 

Pripravili sme si pre vás ponuku rôznych typov LED svietidiel, ktoré sú vhodné pre osvetlenie školských zariadení, vyučovacích tried, ale aj pre auly či školské jedálne. V našej ponuke nájdete, samozrejme, aj vybrané druhy LED svietidiel, ktoré sú navrhnuté pre správne osvetlenie telocvične

Ochrana zraku žiakov 

Tráviť niekoľko hodín denne v priestoroch, ktoré sú osvetlené nekvalitným zdrojom svetla, nie je pre oči žiakov nič príjemné. Riziko poškodenia zraku alebo silná únava sú len niektoré z dopadov, ktoré môže vyvolať práve zle zvolené osvetlenie v školských priestoroch. S LED osvetlením nemusíte mať s takýmito problémami starosti. 

LED svetlo pre lepšie sústredenie 

Vďaka LED svietidlám z našej ponuky podajú žiaci v triedach lepší výkon a budú sústredenejší. Mnohé štúdie potvrdzujú vplyv správneho a výkonného osvetlenia na efektivitu učenia či iných činností. Radi vám poradíme s výberom a osadením správneho množstva svietidiel vo vyučovacích priestoroch. 

Úspora nákladov pre školy 

LED svietidlá z naśej ponuky sú oproti klasickým svietidlám oveľa úspornejšie. Vo veľkých školských priestoroch, kde niekoľko hodín denne svietia tisícky žiaroviek, je táto úspora naozaj výrazná. Znížte náklady školy vďaka úspornému osvetleniu, ktoré má navyše aj oveľa väčšiu životnosť. 

 

Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2024 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia