sk
Produkty

LED osvetlenie nemocníc

LED osvetlenie pre nemocnice 

V našej ponuke úsporného LED osvetlenia nájdete aj mnohé LED panely či LED lištové svietidlá, ktoré sú vhodné pre osvetlenie priestorov nemocníc. Samozrejmosťou sú aj LED stropné svietidlá, ktoré poskytnú dostatok svetla zdravotníkom, pacientom aj pomocnému personálu vo všetkých priestoroch nemocnice. 

Úsporné osvetlenie pre veľké priestory

LED osvetlenie má výhodu, že oproti klasickým źiarovkám je naozaj úsporné. Nemocnice sú veľké zariadenia, v ktorých sú tisícky až desiatky tisíc rôznych svetiel. Mnohé z nich pracujú 24 hodín denne rovnako, ako ďalšie zariadenia nevyhnutné pre chod nemocníc. Úspora je v tomto prípade jedným z kľúčových faktorov výberu osvetlenia. 

Dostatok svetla pre ordinácie aj sály 

V ordináciách aj na operačných sálach musí byť vždy dostatok svetla pre výkon zdravotníckych zásahov a vyšetrení. LED svetlá z našej ponuky poskytujú dostatočný výkon, vďaka ktorému sa už zdravotníci nikdy nebudú musieť popasovať s nedostatočnými svetelnými podmienkami. 

Moderné osvetlenie pre ambulancie 

Všetky typy osvetlenia z našej ponuky majú moderný dizajn a hravo tak zapadnú do futuristického vzhľadu moderných ambulancií. Vďaka použitým materiálom a spracovaniu sa ľahko čistia a zachovajú si svoj vzhľad. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom výberu osvetlenia nás neváhajte kontaktovať. 

 

 


 
Potrebujete poradiť?
Máme niekoľko možností ako nás kontaktovať. Vyberte si, ktorá vám vyhovuje.
My sa vám ozveme
Nechajte nám váš e-mail a náš obchodný zástupca vás bude kontaktovať.
Facebook
SILRING s.r.o.
851 04 Bratislava
Sustekova 16
Záruka a doprava
Záruka na všetky výrobky 3 - 5 rokov. Doprava po celom Slovensku pri objednávke nad 150 eur - zadarmo.
© Všetky práva vyhradené 2024 SILRING
sk
Potrebujete poradiť? Vyžiadajte si nezáväzný návrh vášho projektu osvetlenia