LED osvetlenie škôl a tried

vyžiadajte si
nezáväzný návrh

LED osvetlenie pre školy a triedy 

Pripravili sme si pre vás ponuku rôznych typov LED svietidiel, ktoré sú vhodné pre osvetlenie školských zariadení, vyučovacích tried, ale aj pre auly či školské jedálne. V našej ponuke nájdete, samozrejme, aj vybrané druhy LED svietidiel, ktoré sú navrhnuté pre správne osvetlenie telocvične

Ochrana zraku žiakov 

Tráviť niekoľko hodín denne v priestoroch, ktoré sú osvetlené nekvalitným zdrojom svetla, nie je pre oči žiakov nič príjemné. Riziko poškodenia zraku alebo silná únava sú len niektoré z dopadov, ktoré môže vyvolať práve zle zvolené osvetlenie v školských priestoroch. S LED osvetlením nemusíte mať s takýmito problémami starosti. 

LED svetlo pre lepšie sústredenie 

Vďaka LED svietidlám z našej ponuky podajú žiaci v triedach lepší výkon a budú sústredenejší. Mnohé štúdie potvrdzujú vplyv správneho a výkonného osvetlenia na efektivitu učenia či iných činností. Radi vám poradíme s výberom a osadením správneho množstva svietidiel vo vyučovacích priestoroch. 

Úspora nákladov pre školy 

LED svietidlá z naśej ponuky sú oproti klasickým svietidlám oveľa úspornejšie. Vo veľkých školských priestoroch, kde niekoľko hodín denne svietia tisícky žiaroviek, je táto úspora naozaj výrazná. Znížte náklady školy vďaka úspornému osvetleniu, ktoré má navyše aj oveľa väčšiu životnosť. 

 


LED panel TWO

30W - 35W Viac

LED panel UP

12W - 25W Viac