Kto sme a čo robíme

Hlavnou činnosťou spoločnosti Silring s.r.o. je vývoj a dodávka energeticky účinných riešení LED osvetlenia. Špecializujeme sa na inovatívne, vysokokvalitné LED produkty za prijateľné ceny, rovnako ako na technické riešenia pre optimalizáciu nákladov na osvetlenie konkrétnych objektov.

Spoločnosť Silring s.r.o. je vo svojom portfóliu zameraná predovšetkým na priemyselné LED osvetlenie (osvetlenie všetkých typov hál), LED reflektory (osvetlenie každého ihriska a areálu) a LED lištové svietidlá (osvetlenie obchodov, predajní a výkladov) . Pri vývoji našich produktov používame výhradne značkové komponenty (LED čipy Philips, CREE, Nichia, Citizen a predradníky MeanWell, Philips, Osram, Lifud, Tridonic...), ktoré sú potvrdené spotrebiteľmi rôznych krajín a ktoré sú stabilne prevádzkyschopné a ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitu svetla a energetickú účinnosť.

Nie sme výrobcovia, ale všetky naše výrobky sú vyrábané špeciálne pre našu spoločnosť pod dohľadom našich špecialistov na Taiwane, Južnej Kórei a Číne.

Naším poslaním je urýchliť zavedenie LED osvetlenia na trh. Ponúkame našim partnerom možnosť zhodnotiť svoje investície pri výmene osvetlenia v krátkej dobe a získať maximálne výhody počas životnosti našich výrobkov vďaka spoľahlivosti ich práce.