BLOG

LED osvetlenie na mieru - športoviská, výrobné haly aj tunely

Rozhodli ste sa pre LED technológiu?

Keďže ste zavítali na náš blog, pravdepodobne už uvažujete o LED osvetlení pre vaše priestory z rôznych rozumných dôvodov, vďaka ktorým je LED technológia taká obľúbená. Našou úlohou je vybrať pre vás to najlepšie možné riešenie pre vami vybranú situáciu. Pre exteriér máme v ponuke svietidlá s vysokou odolnosťou na zmeny počasia, do interiérov zase úsporné a príjemné svietidlá, ktoré nezničia vaše oči a navyše vás potešia moderným a príjemným dizajnom.

LED osvetlenie pre exteriér

Pri návrhu osvetlenia exteriérov sa najčastejšie stretávame s osvetlením parkovísk, parkov, námestí, ale aj celých ulíc v rámci rôznych developerských projektov. Podieľame sa však aj na osvetlení štadiónov, čerpacích staníc, billboardov, či celých zjazdoviek v lyžiarskych centrách. Žiadny priestor nám pri návrhu osvetlenia nie je cudzí.

Interiérové LED osvetlenie

Interiérové LED osvetlenie začína návrhom pre kancelárske priestory, pokračuje osvetlením obrovských športových hál, no končí dokonca až v tuneloch a baniach, kde musia svietidlá vydržať obrovské zmeny tlaku, vysokú prašnosť a často aj mechanické údery pri manipulácii. Radi vám pripravíme individuálny návrh pre akýkoľvek interiérový priestor.

Prečo si vybrať osvetlenie na mieru?

Ku každému prípadu pristupujeme individuálne a využívame pri ňom naše skúsenosti. Často sú staré svetlá utopené v rohoch a za rôznymi stenami, kvôli čomu plne nevyužijú svoj potenciál osvetliť daný priestor. My sa na takéto problémy pozrieme detailne už priamo pri návrhu osvetlenia. Môžete sa spoľahnúť, že vám navrhneme úsporné, dizajnové, výkonné a príjemné riešenie LED osvetlenia v každej jednej situácii.

Pripravíme vám individuálnu ponuku

Potrebujete zrekonštruovať osvetlenie v malej kancelárii, alebo zariaďujete obrovskú výrobnú halu a skladovacie priestory? Ani jedno z toho nám nie je cudzie – neváhajte nás, prosím, kontaktovať, radi s vami osobne preberieme možnosti moderného LED osvetlenia priamo pri obhliadke priestoru. Tešíme sa na spoluprácu.